3 Günlük Şanlıurfa Turu

3 Günlük Şanlıurfa Turu

1.GÜN / Şanlıurfa>Sabah saatlerinde Şanlıurfa havalimanına iniş. Havalimanında bizi bekleyen rehberimizle birlikte Ada Restoranı'na hareket. Yöresel tatlardan oluşan kahvaltımızı aldıktan sonra araç ile Göbeklitepe'ye doğru hareket. Öğle yemeği ve otele yerleşim . Otele yerleşimden sonrası Şehir turunu tamamladıktan sonra geleneksel Urfa Sıra Geceleri programı'na katılmak üzere konukevine hareket.

2. GÜN / Halfeti >Kahvaltımız sonrası Halfeti'ye hareket ediyoruz. Halfeti'de gezilip görülecek yerler; Rum kale, Kantarma mezrası , Aziz Nerses Klisesi , Barşavma Klisesi , Asma Köprü. Halfeti'de gezdikten sonra tekne turunu yapıyor ve öğle yemeğine gidiş. Öğle yemeğinin ardından Şanlıurfa merkeze doğru hareket ve Şanlıurfa'da şehir turu. Akşam yemeği sonrası otelimize dönüş.

3. GÜN / Harran> Kahvaltımız sonrası Şanlıurfa turu. Şanlıurfa turumuzda Eyyüp Peygamber Makamı ziyareti. Bu ziyaretin ardından şehir merkezinin güneybatısında yer alan ve İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen Balıkgöl ziyareti için hareket. Balıklıgöl ziyaretinin ardından öğle yemeği. Öğle yemeğinden sonra dünyanın ilk bilim merkezlerinden olan ve dünyanın  ilk üniversitesi olduğu düşünülen Harran Üniversitesi harabelerinin bulunduğu zengin bir kültürel mirasa sahip olan Harran'a hareket. Harran gezisi sonrası kısa bir kahve molası ve ardından Şanlıurfa Havalimanı'na hareket.


NOT: Turumuz 5-7 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleşecektir.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

ü    Profesyonel rehber eşliğinde tur

ü    5 yıldızlı otelde konaklama

ü    Lüks araçlarla transfer

ü    Seyahat sigortası

ü    Akşam yemekli sıra gecesi

ü    Öğle yemekleri

ü    Halfeti tekne turu

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

ü    Ören yerleri giriş ücreti

ü    Özel harcamalar

ü    Ekstralar

    FİYAT: 999 KDV DÂHİL  + UÇAK BİLETİ

Copyright © 2018 | Kaliru Turizm | Web tasarım Deltawebsistem